Шоу-рум "Життя в стилі ЕСО"

Розташування:
4 поверх
site: iameco.in.ua
Facebook: Життя в стилі ЕСО
Email: iameco(at)gmail.com
tel: +380 96 820 26 86

Життя в стилі ЕСО  - це шоу-рум,  в якому представлені зразки екологічно чистої продукції декількох брендів в сфері краси, здоров'я, чистоти оселі. Ми надаємо рекомендації та пропонуємо зробити перший крок до екологічної трансформації, шляхом зміни підходів до підтримки чистоти у побуті, гостинності, індустрії краси. Ми допомагаємо виглядати здорово та красиво. Поєднання вимог споживачів та можливостей бізнесу може докорінно змінити звичні уявлення про те, що ми їмо та як ми відпочиваємо.

 

 

Ми вважаємо, що кожна людина має взяти відповідальність за збереження природи та уможливити створення екологічно чистого оточення для наших дітей. Необхідно створити ринок органічного харчування, промислового виробництва та безпечної для природи сфери послуг.

 

Використання екологічно чистих засобів для миття, прання та прибирання дозволить знизити навантаження на довкілля.  Ми пропонуємо бізнесу пройти програму сертифікації, забезпечити повну відповідність екологічним стандартам та зробити свій внесок до врятування навколишнього середовища.

 

Можливо сьогодення дає нам останній шанс врятувати подаровані нам природні ресурси та дати можливість наступним поколінням жити у країні без токсинів.

 

Життя в стилі ЕСО  - це програма лояльності з екологічною сертифікацією.

 

Це єдність суспільства для збереження природи.

 

 

Для отримання додаткової інформації надсилайте лист нам на пошту: iameco.lviv@gmail.com