Розташування:

3 поверх

Телефон:

+380684200048

Школа макіяжу Євгенії Кононенко

Саме тут ви можете навчитися мистецтва макіяжу від чемпіонки України з візажу - Євгенії Кононенко!

Чому школа Євгенії Кононенко?

-Готуємо висококваліфікованих візажистів та бровістів.
-Вчимо грамотному самомакіяжу та догляду за шкірою обличчя.
-Учні отримують все необхідне на час навчання: пензлі, витратні матеріали, якісну косметику.
-Навчаємо фотографувати макіяж правильно та ефектно.
-Максимальна увага до кожного та зручний графік - існують денні, вечірні та групи вихідного дня.
-Бонуси для учнів: знижки до 20% на всю косметику в магазині школи «Червона помада».
-Кращі учні мають можливість стати викладачами школи. *при необхідності диплом видається двома мовами: українською та англійською.

Професіоналізм викладачів «Школи макіяжу Євгенії Кононенко» дозволяє по-справжньому розкрити таланти своїх учнів. Багато випускників школи домоглися високих результатів і навіть відкрили власні школи і салони, в тому числі за кордоном: Великобританія, Канада, Єгипет, Німеччина та країни СНД.

Також у Вас є унікальна можливість пройти ознайомче заняття в школі макіяжу Євгенії Кононенко вартістю 800 грн та тривалістю 1,5 год БЕЗКОШТОВНО!

Наші курси:
     «Макіяж для себе» - 5 занять: 1 теорія, 4 практики -  навчимо робити собі грамотний макіяж: nude, денний, вечірній, smokyeyes, або макіяж за Вашим бажанням. Розбір косметички, та трішки косметології: стан, тип догляд за шкірою.
     «Самомакіяж для підлітків» - 5 занять: 1 теорія, 4 практики -  навчимо робити собі грамотний макіяж. Розбір косметички, та косметологія: стан, тип догляд за шкірою.
     «Візажист-професіонал» -  найгрунтовніший курс, що включає в себе 20 (!) занять: 7 теорій, 13 практик (з відпрацюванням на моделях). Косметику, пензі, витратні матеріали, конспект надаємо. Після закінчення курсу - видаємо диплом*, а найкращих учнів, запрошуємо на роботу.
     «Архітектура брів» - 7 занять (професійний курс). 1 теорія та 6 практичних (з відпрацюванням на моделях) - в цьому курсі ми розглядаємо різні будови та форми брів, їх корекцію, правила фарбування з використанням професійної хни та фарби. Відпрацьовуємо засвоєний матеріал на моделях. По закінченню курсу - видаємо диплом*.

Поруч зі школою макіяжу розташований магазин професійної косметики «Червона помада» - офіційний представник марок професійної декоративної косметики: «Kent's» (Італія), «StarGazer» (Великобританія), «Film maquillage» (Італія), VG professional (Іспанія), а також косметики по догляду за обличчям і тілом марок: «Phyto Sintesi» (Італія) та «Vitapelle» (Італія).