Person

Розташування:

3 поверх

Європейський бренд bugatti спеціалізується на виробництві чоловічого одягу та взуття преміум-сегмента. Жіночий одяг Bugatti є скоріше доповненням основного напрямку компанії.

Чоловік bugatti - динамічний, завжди в пошуках пригод і прагне вражень, а також елегантний і цінує комфорт.

Історія бренду bugatti

Компанія bugatti - це сімейний бізнес, організований ще в 1947 році. Саме тоді Фрідріх Вільгельм Бринкман задумав свою першу колекцію пальто і брюк. Число співробітників компанії поступово зростало і в 1978 році перетворилося в індивідуальний бренд.

Назва прийшла до творців несподіваним чином. Потрібно було щось гучне, тому в пошуках натхнення співробітник компанії переглядав телефонний довідник Мілана. Італійська прізвище Бугатті, здавалося, відповідала всім вимогам: звучна, красива, мелодійна - те, що потрібно для назви модного бренду і магазину. Творців не бентежило, що ідентичне назва набагато раніше було використано для марки французького автомобільного концерну. Відкривши свій офіс в німецькому місті Херфорд, з часом одяг Bugatti придбала власну вагу на сучасному ринку.

Через пару років, під брендом була випущена чоловіча колекція пальто - bugatti зміг привнести свіжі нотки в звичне бачення моди на верхній одяг. А після отримання ліцензії на виробництво взуття, компанія почала стрімко набирати аудиторію шанувальників.

Сьогодні компанія має мережу магазинів Бугатті, що охоплюють понад 60 країн світу. У магазинах bugatti сьогодні ви можете купити верхній одяг, повсякденні моделі, взуття та домашній текстиль.