MetLife

Розташування:
    3 поверх
    +380672088690

Історія 5 поколінь
MetLife у світі – це 150-річна історія фінансової надійності і стабільності, за час якої ми допомагали людям отримати більше від тих можливостей, які надає життя. Це найбільша компанія із страхування життя в США, що посідає провідні позиції на більш ніж 20 ринках страхування в Європі, Азії, Латинській Америці та Близькому Сході. У міру того, як ми розширюємо свою присутність на глобальному ринку, наш фокус залишається незмінним – це майже 100 мільйонів клієнтів, яким ми надаємо продукти та послуги, фінансову впевненість та бренд, якому довіряють.
MetLife – це визнаний лідер в корпоративному страхуванні, який поєднує в собі знання локального ринку з глобальними можливостями.
MetLife є співзасновником міжнародного страхового пулу MAXIS Global Benefits Network (Максіс Глобал Бенефітс Нетворк) 1 — провідного пулу в корпоративному страхуванні, що працює більш ніж в 100 країнах.
MetLife пропонує компаніям та індивідуальним клієнтам широкий вибір страхових продуктів, що включають в себе страхування життя та здоров’я, накопичувальні та пенсійні плани.
MetLife працює на ринках більш ніж 40 країн, в половині з яких займає перші місця в рейтингах страховиків.
Рейтинг фінансової надійності для Metropolitan Life Insurance Company2:
Moody’s Investors Service: Aa3, Standard & Poor’s Ratings Services: AA-, A.M. Best Company, Inc.: A+, Fitch Ratings: AA-


Впевненість в сьогоденні та майбутньому: понад 16 років успіху MetLife в Україні
MetLife Україна впевнено зберігає лідерство на українському ринку страхування життя останні кілька років. За брендом MetLife стоїть 150-річна історія, що почалася в США, де і розташований головний офіс. В Україні компанія відзначила вже 16-річний ювілей роботи.
Про перші позиції MetLife свідчить, перш за все, кількість українських громадян, які застрахували своє життя – їх практично 700 000. Частка ринку, яку стабільно утримує MetLife, перевищує 20%, тобто кожна п'ята гривня, яку українці сплачують за страхування життя – це покупка страхового захисту від MetLife.
МетЛайф пропонує універсальні послуги, що включать широкий вибір страхових продуктів для фізичних осіб та комплексні страхові програми для бізнесу:
•    страхування життя;
•    страхування від нещасних випадків;
•    страхування у разі можливої втрати працездатності;
•    страхування на випадок серйозних проблем зі здоров'ям (інсульт, інфаркт, онкологічні захворювання);
•    страхування жінок на випадок онкологічного діагнозу;
•    страхування для дітей від критичних захворювань, тощо.
Загальна сума страхових виплат, здійснених ПрАТ «МетЛайф» з 2003 по 2018 роки перевищує 470 млн. грн., з яких понад 220 млн. грн. – виплати з дожиття до закінчення дії договорів довгострокового страхування життя.
За даними рейтингового видання «Insurance Top» ПрАТ «МетЛайф» є беззаперечним лідером вчергове за такими показниками:
•    обсяг зібраних страхових премій компанії – 670 млн. 330 тис. грн.;
•    обсяг страхових премій за накопичувальними договорами страхування життя – 591 млн. 870 тис. грн;
•    число застрахованих осіб за накопичувальними договорами страхування життя – понад 675 000 осіб.
ПрАТ «МетЛайф» є членом Української федерації Убезпечення, Американської Торгівельної палати та Європейської Бізнес Асоціації.