MegaFashion

Розташування:

3 поверх

Телефон:

+38095-827-7735

Віднині немає потреби їхати у Мілан чи Париж, аби придбати оригінальний модний одяг чи аксесуари відомих світових брендів. Бутик мережі брендового одягу MegaFashion чекає на Вас в «Опера Пасаж».

                «MegaFashion» - єдиний представник в Україні міланської фірми Locati, яка розпочала свою діяльність далекого 1908 року. Фірма співпрацює з такими іменитими брендами, як Dolche&Gabbana,  МanoloBlahnik, Gucсi, Chanel, виготовляючи для них ексклюзивні сумки, оздоблені дорогими та якісними матеріалами (золото, срібло, крокодиляча шкіра, шовк, каміння сваровські). Тож не дивно, що постійними клієнтами Locati є  члени королівських родин і голлівудські зірки.

                Крім того, тут ви можете придбати речі таких відомих марок, як Missoni, Pasotti, Castelbajac, MariaGraziaSeveri, 1One, Clips, Cocorose, GinoSentell (жіноче взуття ручної роботи, оздоблене камінням Сварововські),JimmyCrystal(клатчі та окуляри), TIARA, JeansTattoo, а також Aristokrat, який для своїх виробів використовує тільки натуральні матеріали та ексклюзивний кашемір. До речі, колекція Clipsup від Clips, для власниць розкішних форм, вагомий доказ того, що жіноче тіло може бути привабливе в розмірі більше чим S!

                Головна філія мережі магазинів «MegaFashion» розташована у Мілані.