Бутік "Marc & André"

Розташування:

2 поверх

+380686878146

Історія бренду Marc & André починається у 1985 році у Франції. Основним напрямком виробництва було та залишається створення елегантних купальних костюмів з оригінальним дизайном. Популярність бренду невпинно зростала. Істинне визнання Marc & Andre отримав у середині 90х, завдячуючи вдалій маркетингової та виробничій стратегії.

На сьогодні, Marc & André є затребуваним брендом, який здатен виправдати очікування найвимогливіших клієнтів і порадувати неповторним дизайном та високою якістю продукції.

Дизайнери Marc & Andre тісно співпрацюють з будинками моди і світовими фешн-агенціями, в результаті чого, колекції бренду завжди унікальні, привабливі і актуальні. При створенні колекцій, Marc & Andre приділяє велику увагу кожному етапу виробництва, від ескізу на папері, підбору тканин і фурнітури, тестування посадки виробу до виготовлення кінцевого продукту. Всі моделі відповідають високому рівню якості згідно з європейськими стандартами.

До кожного сезону Marc & André готує більше 300 різних моделей купальників та близько 150 моделей нижньої білизни і домашнього одягу. Щорічний обсяг виробництва становить приблизно 1 мільйон одиниць. За багато років успішної роботи, нескінченному ентузіазмі персоналу та лояльній дистриб'юторській мережі, продукція користується широким попитом у Європі та за її межами.

Бренд Marc & André - це бренд для тих, хто цінує розкіш неперевершеної білизни та купальних костюмів.