CAVA

Розташування:

2 поверх
+380975127996

Веб адреса: 

  www.cava.cool.

 

Ювелірні вироби заводу «Діамант 13» знаходять своїх власників на всій території України з 1995 року, тобто більше 20 років. Бренд «CAVA» зародився 3 роки тому і у вересні 2015 року був виділений в окрему торгову марку. Крім Львова, магазини «Діамант 13» є у Києві, Броварах, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Кривому Розі, Одесі, Полтаві, Харкові, Хмельницьку, Чернігові,Чернівцях.

Мережа «CAVA» налічує 10 магазинів в Україні, 2 - в Європі (Польща) і 70 магазинів-партнерів, де представлена продукція «CAVA». Особливістю  виробів «Діамант 13»  є те, що в них використовуються лише  діаманти, якість яких підтверджена  відповідним сертифікатом.

«CAVA» – це унікальні прикраси у вигляді міні-скульптур тварин, аналогів яким немає у  світі. Бренд «CAVA» закликає: «Будь особистістю – відкрий у собі звіра!». Це означає, що людина може вибрати із виробів фігурку тварини, найбільш їй близької, знайти відображення своїх інстинктів в ювелірному мистецтві.

На даний час на всі вироби «Діамант 13» надається знижка до 17%, а на вироби з діамантами - до 21%. На вироби «CAVA» діє акційна знижка до 40 %. Також для прихильників аксесуарів «CAVA» існує подарунок у вигляді підвісу -  якщо на протязі одного місяця ви придбали 5 виробів бренду. А ще існує партнерська програма по створенню і виробництву ювелірних виробів високої якості. Всі умови акцій та програм Ви можете побачити на  сайтах заводу – www.diamant13.com  та  www.cava.cool.