BROCARD

Розташування:

1 поверх

Телефон:

+38032-255-37-17

Веб адреса: 

www.brocard.ua

BROCARD – сучасна та престижна парфумерно-косметична мережа, яка нараховує більше 60 магазинів, розташованих у всіх великих містах нашої країни.

Приїхавши до Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кременчука, Кривого Рогу, Луганську, Луцьку, Маріуполя, Миколаєва, Одеси, Полтави, Рівного, Севастополя, Сімферополя, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Черкас або ж до Чернівців, Ви обов’язково знайдете один із магазинів BROCARD.

Відмінною рисою мережі є широта асортименту.

У кожному магазині представлені парфумерія, декоративна косметика та засоби із догляду за шкірою обличчя більш ніж 230 всесвітньовідомих брендів класу люкс та мастиж – від Chanel, Dior, Lancome, Estee Lauder та Gucci до Marc O`Polo, Mexx, Naomi Campbell та Cindy Crawford.

У BROCARD Вам завжди зможуть допомогти зробити вірний вибір висококваліфіковані продавці-консультанти.

Роблячи покупки у BROCARD, Ви зможете слідувати самим останнім тенденціям моди та одночасно залишатися самими собою, підкреслюючи власну індивідуальність.

На сьогоднішній день більше 400 000 чоловік є постійними покупцями парфумерно-косметичної мережі  BROCARD.

У 2006, 2007, 2008 та 2009 роках мережа стала  володарем престижної нагороди «ВИБІР РОКУ».

За результатами незалежних досліджень, мережа BROCARD є також лідером за якістю обслуговування на роздрібному ринку України.